Aizdevums no 18 gadiem

11.10.2012

Kristīne Kalniņa

Aizdevums no 18 gadiemAizdevums no 18 gadiem, 8.4 out of 10 based on 5 ratings Mūsdienās jaunieši mēdz būt dažādi – vieni vēl 30 gadu vecumā dzīvo kopā ar vecākiem un ir mūžīgie studenti, savukārt citi jau 18 gadu vecumā ir iekrājuši ievērojamu darba pieredzi un turpina pierādīt sevi darba tirgū. Ja tev ir darbs, bet līdz algai vēl kāds brītiņš gaidāms, savukārt steidzams maksājums veicams jau šodien vai rīt, Tev noderēs aizdevums no 18 gadiem.

Nav daudz aizdevēju, kuri ir gatavi izsniegt savu kredītu bez ķīlas vai galvotāja jaunietim, bet aizdevums no 18 gadiem tāpēc nekļūst par zinātnisko fantastiku. Ja nepieciešams aizdevums no 18 gadiem, to var meklēt, piemēram, pie Smscredit.lv aizdevēja.


Smscredit.lv piedāvā īstermiņa aizdevumus apjomā no 5 Ls līdz 400 Ls. Aizņemoties pirmo reizi, aizdevumu līdz 200 Ls iegūsi ar 0% likmi. Smscredit.lv saviem aizdevumiem piedāvā izvēlēties 1 līdz 30 dienas ilgu atmaksas termiņu.

Aizdevums no 18 gadiem būs pieejams arī pie Opencredit.lv. Šis kreditētājs izsniedz gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus. Pirmajā reizē gan varēsi aizņemties vien summu apjomā līdz 200 Ls un kredīti līdz 1000Ls būs pieejami atkārtoti. Pirmais aizdevums uz laiku no 14 līdz 30 dienām arī pie Opencredit.lv ir bez maksas. Citiem aizdevumiem varat izvēlēties atmaksas termiņu no 14 dienām līdz 12 mēnešiem ilgu.

Jauniešiem pretimnākošs būs arī Credit24.lv, kura piedāvājumā ir ilgtermiņa un īstermiņa dažāda apjoma aizdevumi no 18 gadiem. Credit24.lv aizdevumi pieejami fiksēta lieluma summās apjomā no 50 Ls līdz 1500 Ls un atmaksas termiņa minimālais un maksimālais ilgums ir atkarīgs no aizdevuma summas lieluma. Īsākie atmaksas termiņi mazāka apjoma aizdevumiem iespējami 14 vai 30 dienas ilgi. Savukārt lielāka apjoma aizdevumiem iespējams izvēlēties līdz pat 24 mēnešiem jeb 2 gadiem ilgu atmaksas laiku.

Aizdevums no 18 gadiem būs iespējams arī pie InCredit.lv, kas piedāvā dažāda tipa aizdevumus – naudas kredītu, kredīts preču un pakalpojumu iegādei – apjomā līdz 3000 Ls. Ātrie, maza apjoma kredīti pieejami uz 14 līdz 30 dienu atmaksas laiku, savukārt liela apjoma kredītus izsniedz pat uz 3 gadus ilgu atmaksas laiku.

Pat, ja tev vēl ir tikai 18 gadu, aizdevums no 18 gadiem ir iespēja īstenot savas ieceres tūlīt un negaidot algu, jo piedāvājumu klāsts ļauj izvēlēties sev piemērotāko aizņemšanās veidu un izdevīgākos nosacījumus. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Kristīne Kalniņa

Kristīne Kalniņa

Mūsu mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.

Komentāri