Atrum – īstermiņa un ilgtermiņa kredīts

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir pazīstams Lateko Līzings uzņēmums. Lateko Līzings piedāvā dažādus kredītus dažādām dzīves situācijām, ieskaitot interneta aizdevumus. Atrum ir jauns Lateko Līzings projekts, kas ir piemērots steidzamu situāciju risināšanai. Izmantojot Atrum pakalpojumus, var ātri noformēt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumu.

Atrum prioritāte ir droša un patērētājam draudzīga kreditēšana, tāpēc aizdevējs pievērš pastiprinātu uzmanību kredītrisku samazināšanai. Aizņemoties no Atrum pirmo reizi, var saņemt vidējā apjoma summu, savukārt, aizņemoties atkārtoti, jau var pretendēt uz lielāku kredītlimitu. Atrum nodrošina ātru klientu apkalpošanu un operatīvu naudas pārskaitīšanu.

Apskatīties piedāvājumu

Atrum piedāvā šādus kredīta veidus:

Ātrais kredīts jeb īstermiņa aizdevums:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 500€ (līdz 425€ jaunajiem klientiem);
  • atmaksas termiņš no līdz .

Patēriņa kredīts jeb ilgtetmiņa aizdevums:

  • pieejamā summa no 50€ līdz 500€ (425€ pirmajā aizņemšanās reizē);
  • atmaksas termiņš no līdz .

Kāpēc izvēlēties Atrum?

Atrum pieder labi pazīstamam uzņēmumam Lateko Līzings, kas garantē godprātīgu attieksmi pret klientiem un kvalitatīvu apkalpošanu. Atrum ir speciāli izstrādāts tiem aizņēmējiem, kuri vēlas aizņemties salīdzinoši nelielas summas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, Piemēram, naudas summu no 100 līdz 500 eiro Atrum var aizņemties gan uz 30 dienām, gan uz 3 – 12 mēnešiem.

Atrum piedāvā 100% atlaidi procentu maksai jaunajiem klientiem, kuri noformē īstermiņa kredītu. Savukārt pastāvīgajiem klientiem tiek nodrošināta pieeja lielākam kredītlimitam (ar nosacījumu, ka aizņēmējiem ir atbilstoša maksātspēja un pozitīva kredītvēsture). Atrum īsteno atbildīgas kreditēšanas principus, tāpēc kredītlimits tiek palielināts pakāpeniski.

Atrum priekšrocība ir atklāta kredīta izmaksu politika. Atrum nosaka saviem kredītiem, ieskaitot ilgtermiņa kredītus, fiksētu procentu likmi, tāpēc potenciālam klientam ir vieglāk izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu, pat nepiesakoties kredītam internetā.

Vēl viens pluss – atšķirībā no daudziem konkurentiem, Atrum aprēķina kredīta pagarināšanas maksu uzreiz, lai potenciāls klients varētu objektīvi izvērtēt iespējamos kopējos tēriņus un pieņemtu pārdomātu lēmumu. Aizdevēja mājaslapas apmeklētājiem ir pieejami parocīgi kredītu kalkulatori un provizoriskie kredītu atmaksas grafiki.

Kā pieteikties Atrum aizdevumiem?

Atrum strādā interneta kredītu nozarē, tāpēc pieteikšanās, pieteikuma izskatīšana, apstiprināšana un naudas pārskaitīšana notiek elektroniski. Lai noformētu īstermiņa vai ilgtermiņa aizdevumu, rīkojies šādi:

  • Ienāc kreditora mājaslapā, Atrum.lv;
  • Izvēlies kredīta veidu un norādi slaiderī vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu;
  • Aizpildi jaunā lietotāja anketu;
  • Samaksā 0,01 eiro reģistrācijas maksu;
  • Sagaidi aizdevēja lēmumu un, pozitīva lēmuma gadījumā, saņem naudu savā bankas kontā.

Kredītu iespējams pieteikt arī pa tālruni 80700700. Swedbank, Citadele, DNB banka vai Nordea Bank AB klienti saņem kredītu aptuveni , pārējo banku lietotājiem nauda tiek pārskaitīta aptuveni 1 – 2 darba dienu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var saņemt Atrum kredītu?

Atrum pakalpojumi ir piemēroti Latvijas pilsoņiem un pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi, mobilo tālruni un bankas kontu vienā no Latvijas komercbankām.

Atrum izmanto elektroniskās datubāzes, piemēram, SIA „CREDITREFORM LATVIJA”, AS “CREFO Birojs”, SIA “PAUS KONSULTS” , SIA „GELVORA”, SIA “JULIANUS INKASSO LATVIJA”, SIA „Intrum Latvia”, AS „Kredītinformācijas birojs”, Iedzīvotāju reģistrs, Valsts ieņēmuma dienests u.c.

Lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos un mazinātu kredītriskus, Atrum piedāvā jaunajiem klientiem aizņemties līdz 425€ pirmajā aizņemšanās reizē. Aizņemoties otro reizi, kredītlimita summa var būt palielināta līdz 750 eiro, trešo reizi – līdz 1000 eiro.

Nē, šāds pakalpojums nav paredzēts, jo tas var palielināt kredītrisku.

Tev pieejamais kredītlimits ir atkarīgs no Tavas maksātspējas, kā arī no iepriekšējās sadarbības ar Atrum.

Jā, Atrum kredīta atmaksas termiņu var atlikt uz 30 dienām, samaksājot attiecīgo komisijas maksu.

Nē, Atrum aprēķina vienādus ikmēneša maksājumus, lai Tev būtu vieglāk plānot budžetu un izvērtēt savu maksātspēju.

Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:

Adrese: Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 80700700

Atsauksmes un sūdzības

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Olga

Olga

Labi aizņemšanās nosacījumi ikdienai. Summas nav ļoti lielas, taču, pateicoties tam, nav arī kārdinājuma aizņemties vairāk, tā teikt, katram gadījumam. Izmantoju atrum pakalpojumus vienu reizi un izmantošu arī turpmāk, ja būs tāda nepieciešamība.

Andrejs

Andrejs

Ar ATRUM var vieglāk pielāgot aizdevumu savām iespējām, teiksim, aizņemties 100 eiro uz 3 mēnešiem vai uz 30 dienām – kā ērtāk. Taču jāņem vērā, ka ATRUM nebūs piemērots, ja ir nepieciešama ļoti liela summa, jo viņiem kredītlimits ir tikai 1000 eiro.

Velga

Velga

Labs piedāvājums no Lateko līzings. Es uzticos tikai kredītiestādēm ar lielu pieredzi, kas ir nopelnījušas labu reputāciju, nevis uzrādās ne no kurienes, tāpēc iesaku noformēt ātro kredītu tieši šeit. Turklāt, tāpat kā daudzi nebanku kreditori, arī atrum.lv piedāvā 100% procentu atlaidi pirmajam ātrajam kredītam.

Scroll Up