Ātrie kredīti – labākā izvēle?

Ātrie kredīti ir iespēja diskrēti un ātri aizņemties naudu bez ķīlas vai galvotāja nepieciešamības. Aizņemieties tagad un jau apmēram pēc stundas varēsiet izlietot to iecerētajam mērķim. Ātrie kredīti internetā sniedz iespēju aizņemties ne vien ātri un ērti, bet arī, nekaunoties par savām finanšu vajadzībām.

Ja vien Jūsu regulārie ienākumi ļauj Jums atmaksāt Jūsu iecerēto kredītu iecerētajā laikā, izvēlieties sev ērtāko un izdevīgāko piedāvājumu un tērējiet saņemto aizdevumu nevienam neatskaitoties.


Salīdzināt ātros kredītus

Sohocredit ātrais kredīts

Ātrie kredīti visātrāk pieejami, šķiet, būs Sohocredit.lv piedāvājumā, kas sola naudu kontā 10 minūšu laikā. Sohocredit.lv piedāvājumā ir ātrie kredīti no 50 € līdz 150 €. Aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa pieaug līdz 350 €.

Sohocredit.lv aizdevumus iespējams atmaksāt 7 līdz 30 dienu ilgā laika posmā, bet, ja nevarat aizdevumu laikus atmaksāt, termiņu par papildus samaksu iespējams arī pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Sohocredit.lv ātrie kredīti būs pieejami Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem.

Credit24 ātrais kredīts

Ja varat pagaidīt arī piecminūti ilgāk, varat izvēlēties arī citu aizdevēju piedāvājumus, kuri savus kredītus sola nogādāt Jūsu kontā 15 minūšu laikā no pieteikšanās brīža. Viens no aizdevējiem, kura ātrie kredīti tiek solīti izsniegšanai 15 minūšu laikā ir Credit24.lv, kura piedāvājuma atradīsiet aizdevumus apjomā no 50 € līdz 1500 €.

Kredīta atmaksas laika minimālā un maksimālā iespēja atkarīga no izvēlētās summas lieluma, bet kopumā aizdevumus iespējams atmaksāt no 14 dienām līdz 24 mēnešiem ilgā laikā – jo lielāks kredīts, jo lielāks gan minimālais, gan maksimālais atmaksas laiks. Credit24.lv ātrie kredīti būs pieejami personām no 18 līdz 70 gadu vecumā.

Ātrie kredīti ir ātri un ērti tāpēc, ka tos iespējams saņemt ar interneta starpniecību. Lai pieteiktos kredītam, nav nepieciešams pat pamest Jūsu atrašanās vietu, ja vien tur ir pieejams internets.

Izvēlieties aizdevēju, reģistrējieties izvēlētā kreditētāja mājas lapā, piesakieties sev nepieciešamā aizdevuma summai, izvēlieties sev tīkamo un ērto atmaksas laiku un nepilnas stundas laikā sagaidiet sev piešķirto kredītu bankas kontā. Ātrie kredīti ir arī ātrie lēmumi tāpēc aizņemieties atbildīgi, kritiski izvērtējot savas reālās iespējas kredītu laikus atmaksāt!