Netcredit.lv logo


Ātro kredītu kompānijas

Ātro kredītu kompānijas sniedz iespēju ikvienam cilvēkam ātrā un ērtā veidā, neizejot no mājām vai pat atrodoties veikalā, iegūt saviem steidzamajiem tēriņiem nepieciešamo summu.

Ātro kredītu kompāniju piedāvājumā ir gan ātrie īstermiņa aizdevumi, gan patēriņa kredīti. Īstermiņa aizdevumu summas parasti svārstās ap 200 Ls līdz 300 Ls maksimālajā variantā uz 30 dienu atmaksas laiku.CreditOn.lv
Max aizdevums:
500 €
Nauda kontā pēc:
10 min
MiniCredit.lv
Max aizdevums:
500 €
Nauda kontā pēc:
60 min
Vivus.lv
Max aizdevums:
1500 €
Nauda kontā pēc:
10 min
Ondo.lv
Max aizdevums:
425 €
Nauda kontā pēc:
10 min

Ātrie kredīti un patēriņu kredītu kompānijas

Savukārt patēriņa kredīti pieejami summās līdz 1500 Ls un vairāk uz vairāku mēnešu atmaksas termiņu. Ātro kredītu internetā saņemšanai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, galvenais atmaksas garants ir pieteicēja regulārie ienākumi. Par vienu no ātro kredītu trūkumiem tiek uzskatīta salīdzinoši augstā procentu likme.

Parasti banku kredītiem tā tiek aprēķināta uz gadu, turpretim interneta kredītiem to rēķina uz mēnesi, turklāt ņemot vērā lielo risku, ka pietiecēji var aizdevumus arī neatmaksāt, tāpēc tās lielums ir sākot ar 10% mēnesī.

Ātrie kredīti internetā ir ērti pieejami, jo aizdevēju birojiem ir elastīgi darba laiki – tie strādā gan agri no rīta, gan vēlu vakarā. Tāpat ātrie interneta kredīti ir viegli piemērojami ikvienam, jo daudzo aizdevēju atrašanās tirgū sniedz iespēju aizņemties gan 18 gadus vecam jaunietim, gan pensionāram 70 gadu vecumā, ja vien kredīta pieteicēja regulārie ienākumi ļauj aizdevumu laikus atmaksāt.

VN:F [1.9.22_1171]
Vērtējums: 7.5 no 10 (2 vērtējumi)

Ātro kredītu kompānijas, 7.5 out of 10 based on 2 ratings