Netcredit.lv logo


Soho Credit logo

VN:F [1.9.22_1171]
Vērtējums: 7.8 no 10 (27 vērtējumi)
Aizdevējs:
Soho Credit
Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
10 min
Aktivizācijas maksa:
0.01 €
Pirmais bez maksas:
Jā
Bez darba vietas:
Nē
Bez ķīlas vai galvotāja:
Jā
Ar sliktu kredītvēsture:
Jā
Var saņemt Latvijas pastā:
Jā
Darba laiks darbadienās:
8:00 - 22:00
Darba laiks brīvdienās:
8:00 - 21:00

Citi ātrie kredīti


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
15 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
425 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
20 - 65
Nauda kontā pēc:
60 min
Gada Likme:

SohoCredit.lv - Ātrais kredīts

Izdevīgs un ātrs aizdevums internetā

Soho Credit, ja to apskatām no Latvijas tirgus viedokļa ir salīdzinoši jauns ātro interneta kredītu izsniedzējs, kurš ietilpst SOHO Group ar uzņēmumiem arī Lietuvā, Polijā un Spānijā. Taču neskatoties uz to Soho Credit bija pirmais ātrais aizdevējs, kurš pagājušā gadā saņēma speciālo atļauju jeb licenci darbībai.

Soho Credit piedāvā saviem klientiem izdevīgus un ātrus aizdevumus internetā un rīko arī akcijas piedāvājumus.

 • Patēriņa kredīts 10 minūšu laikā
 • Bez ķīlas un galvojuma
 • Aizņemies līdz 250 € pirmajā reizē un summa pieaugs līdz 500 € aizņemoties nākamajās reizēs
 • Pieteikumi tiek pieņemti 24 h diennaktī un 7 dienas nedēļā

Saņemt naudu no Soho Credit


Reģistrējies Sohocredit.lv mājas lapā aizpildot anketu un nosūtot no sava konta reģistrācijas maksu, piesakies kredītam internetā vai nosūtot sms un saņem naudu. Pieteikuma izskatīšana tiek solīta 10 minūšu laikā, ja vien visi pieteicēja norādītie dati ir pareizi.

 • Cik lielu summu un uz kādu termiņu var saņemt kompānijā Soho Credit?

  Pirmajā aizņemšanās reizē Soho Credit piedāvā bezprocentu aizdevumu apjomā līdz 250 € uz atmaksas laiku līdz 30 dienām. Otrais aizdevums pieejams apjomā līdz 500 €, trešajā aizņemšanās reizē aizdevuma maksimālā summa pieaug līdz 250 € un sākot ar ceturto reizi vari aizņemties līdz 500 €. Visi kredīti ir pieejami uz atmaksas laiku no 7 līdz 30 dienām ilgu, klientam dodot iespēju pašam izvēlēties sev ērtu atmaksas termiņa garumu. Kredīts jāatmaksā pēc tik dienām, cik klients norādījis savā pieteikumā.

  Ja domājat, ka nevarēsiet atmaksāt kredītu sevis izvēlētajā termiņā, aizdevuma atmaksas laiku iespējams pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām. Par atmaksas termiņa pagarināšanu būs papildus jāmaksā un maksa būs atkarīga no Jūsu aizdevuma lieluma.

 • Vai pastāv iespēja saņemt bezmaksas kredītu?

  Daudzi ātro interneta kredītu izsniedzēji piedāvā pirmo kredītu bezmaksas, arī Soho Credit nav izņēmums un konkurē ar citiem piedāvājot pirmo kredītu ar 0% likmi. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi, atmaksāsiet tieši tikpat naudas cik saņemsiet saviem tēriņiem – netiek skaitītas nekādas komisijas maksas vai citi papildus maksājumi. Tas gan būs ar nosacījumu, ka atmaksājat kredītu laikus un nepagarinot.

  Soho Credit bezprocentu kredīts pieejams aizņemoties pirmo reizi pie šī aizdevēja summu apjomā līdz 250 € uz atmaksas laiku no 7 līdz 30 dienām. Lai pieteiktos bezprocentu kredītam pie Soho Credit, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs.

 • No kāda vecuma var saņemt kredītu?

  Credit24.lv aizdevumi ir draudzīgi visu vecumu un sociālo stāvokļu klientiem. Kredītiem var pieteikties gan jaunieši sākot ar 20 gadu vecumu, gan vecāki cilvēki līdz 70 gadu robežai. Galvenais nosacījums kredīta pieteicējam ir regulāri pietiekama lieluma ienākumi, kas ļauj savlaicīgi atmaksāt aizdevumu. Tāpat nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības, kā arī pieteikuma aizpildītājam uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt neatmaksāts Credit24 naudas kredīts.

 • No kāda vecuma var saņemt kredītu?

  Soho Credit, izvērtējot klientu maksātspēju, ņem vērā arī viņu vecumu un uzņēmums ir noteicis 20 gadu minimālo vecumu, lai pieteicējs varētu saņemt kredītu. Soho Credit aizdevumi tiek izsniegti Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Pieteicējam bez vecuma limita ir noteiktas vēl citas prasības, kas saistītas ar ātru pakalpojuma nodrošināšanu.

  Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams pastāvīgs mobilā telefona pieslēgums, norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām, nedrīkst būt pārkāptas citas kredītsaistības un kavēti maksājumi, kā arī pieteicējam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļauj savlaicīgi atmaksāt kredītu.

 • Ar kādu reģistrācijas maksu ir jārēķinās?

  Lai nodrošinātu maksimāli precīzu datu apmaiņu un līdz ar to arī ātru kredīta izsniegšanas pakalpojuma izpildi, pieteicējam nepieciešams no sava bankas konta uz Soho Credit bankas kontu nosūtīt reģistrācijas maksu 1 santīma apmērā. Ar šo soli klients arī apliecina, ka piekrīt aizdevuma līguma noteikumiem un atļauj Soho Credit pieprasīt izziņu no VSAA par pieteicēja pēdējo 6 mēnešu ienākumiem, kas ļauj kredīta izsniedzējam noteikt pieteicēja kredītspēju.

  Reģistrācijas maksa jāiemaksā tikai reģistrējoties aizdevēja mājas lapā pirmo reizi, pēc tam pieteikties kredītam varēsiet nosūtot sms vai izmantojot pieteikuma formu aizdevēja mājas lapā.

 • Kādos gadījumos var tikt atteikts kredīts?

  Kredīta pieteicējam jābūt maksātspējīgam un viņa ienākumiem jābūt patstāvīgiem. Ja pieteicējs atbilst aizdevēja noteiktajam vecuma limitam, aizdevums var tikt atteikts, ja pietiecējam ir kādas citas kavētas vai nepildītas kredītsaistības vai kavēti maksājumi, jeb citiem vārdiem sakot – sabojāta kredītvēsture.

  Tāpat aizdevums var tikt atteikts, ja esat kļūdaini norādījuši kādus datus reģistrācijas procesa laikā. Vēl Soho Credit var atteikt aizdevuma izsniegšanu ja aizdevējam nav pārliecības, ak pieteicējs spēs laikus un pilnā apjomā atmaksāt aizdevumu vai vēl nav atmaksāts iepriekšējais Sohocredit.lv aizdevums, jo klientam vienlaicīgi var būt tikai viens pieteikts un izsniegts aizdevums pie Soho Credit.

Saņemt naudu no Soho Credit

Nav nepieciešamības atlikt savu vēlmju piepildījumu uz vēlāku laiku un krāt naudu, ja ir iespējams ātri un ērti aizņemties, neizejot no mājām un maksāt par to pakāpeniski regulāriem ikmēneša maksājumiem, būtiski neierobežojot savus ikdienas tēriņus.

Tomēr atcerieties, ka ātrais aizdevums internetā ir īstermiņa steidzama gadījuma risinājums! Ja nezināt kad un no kādiem līdzekļiem spēsiet aizdevumu atmaksāt, neaizņemieties. Kritiski izvērtējiet savu maksātspēju ilgākā laika posmā un aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:
Adrese: Lāčplēša iela 87, LV – 1011, Rīga.
Tālrunis: 66116000

VN:F [1.9.22_1171]
Vērtējums: 7.8 no 10 (27 vērtējumi)

SohoCredit.lv, 7.8 out of 10 based on 27 ratings