Netcredit.lv logo


Ferratum logo

VN:F [1.9.22_1171]
Vērtējums: 7.2 no 10 (14 vērtējumi)
Aizdevējs:
Ferratum
Maksimālais aizdevums:
1500 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
20 min
Aktivizācijas maksa:
0.01 €
Pirmais bez maksas:
Jā
Bez darba vietas:
Jā
Bez ķīlas vai galvotāja:
Jā
Ar sliktu kredītvēsture:
Jā
Var saņemt Latvijas pastā:
Jā
Darba laiks darbadienās:
9:00 - 18:00
Darba laiks brīvdienās:
10:00 -18:00

Citi ātrie kredīti


Maksimālais aizdevums:
425 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
10 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
500 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
60 min
Gada Likme:


Maksimālais aizdevums:
3000 €
Vecuma ierobežojumi:
21 - 75
Nauda kontā pēc:
15 min
Gada Likme:

Ferratum.lv - Ātrais kredīts

Vairāk kā tikai ātrais kredīts ikvienam

Ferratum.lv ir ātro kredītu kompānija, kura Latvijā izveidota 2007.gadā, bet kopumā tā darbojas vēl 19 valstīs. Kopumā uzņēmums apkalpo vairāk nekā 1,5 miljonus klientu. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par ātro interneta aizdevumu līderi līdz 2014.gadam.

Uzņēmuma devīze un biznesa pamats ir piedāvāt vairāk nekā tikai naudu.

 • Iegūsti līdz 250 € lielu kredītu pirmajā aizņemšanās reizē un līdz 400 € nākamajās;
 • Iespēja aizņemties 7 dienas nedēļā;
 • Piesakies kredītam, saņem atbildi un nauda būs kontā vidēji 20 minūšu laikā;
 • Ja nepieciešamais aizdevums vajadzīgs skaidrā naudā, 1 darba dienas laikā to varēsi izņemt sev tuvākajā „Latvijas Pasta” nodaļā.

Saņemt naudu no Ferratum


ferratum ātrais kredīts

Izvēlies sev nepieciešamo aizdevuma summu, atzīmē vēlamo atmaksas laika ilgumu, aizpildi kredīta pieprasījuma anketu, kurā jānorāda savi personas dati un kontaktinformācija.

Pēc tam jāveic reģistrācijas apstiprinājums, pārskaitot uz Ferratum.lv bankas kontu reģistrācijas maksu.

Tiklīdz reģistrācija būs apstiprināta Ferratum.lv izvērtēs saņemto aizdevuma pieteikumu. Jau apmēram 20 minūšu laikā savā bankas kontā varēsi saņemt iecerēto mērķu izpildei trūkstošo naudas summu.

 • Cik lielu summu un uz kādu termiņu var saņemt kompānijā Ferratum?

  Ferratum piedāvā īstermiņa aizdevumus apmērā no 10 € līdz 400 €. Pirmajā reizē maksimālā aizdevuma summa ir 250 €, otrajā varēsi saņemt līdz 400 € lielu kredītu, trešajā – līdz 400 €, ceturtajā – līdz 400 €, piektajā un katrā nākamajā reizē varēsi saņemt maksimāli 400 € lielu kredītu.

  Ferratum.lv ātrais kredīts būs jāatmaksā 1 līdz 45 dienu laikā, izvēloties sev ērtu atmaksas laiku. Iegaumējiet, ka Ferratum.lv nepiedāvā pagarināt kredīta atmaksas laiku, tāpēc izvēloties termiņu, rūpīgi aprēķiniet savus potenciālos un prognozējamos ienākumus, lai laikus varat veikt kredīta atmaksu, jo īpaši gadījumā, ja izvēlaties kredītu atmaksāt pēc ilgāk nekā mēneša.

  Lai saņemtu Ferratum.lv kredītu nav nepieciešama kāda ķīla, galvotājs vai izziņas no darbavietas – viss noris ātri, ērti un vienkārši tiešsaistes režīmā.

 • Vai pastāv iespēja saņemt bezmaksas kredītu?

  Šis aizdevējs gan nepiedāvā saņemt bezmaksas kredītu, bet aizņemoties pirmo reizi summu no 10 € līdz 250 € uz laiku no 1 līdz 45 dienām iespējams saņemt lētāk – ar 50% atlaidi komisijas maksai.

  Pastāvīgie klienti var saņemt ievērojami lielākus aizdevumus nekā jaunie klienti, tāpat uzņēmums rīko regulāras akcijas un balvu izlozes. Tāpat pastāvīgie klienti var iegūt patēriņa kredītu, kas ir gan lielākā apjomā, gan ar ilgāku atmaksas termiņu nekā īstermiņa ātrais kredīts un šim kredīta veidam ir arī zemāka aizdevuma maksa.

  Ferratum.lv PlusLoan piedāvā patēriņa kredītus apjomā līdz 1500 € uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešu termiņu.

 • No kāda vecuma var saņemt kredītu?

  Ferratum.lv aizdevumi būs pieejami Latvijā pastāvīgi dzīvojošām personām vecumā no 21 līdz 70 gadiem.

  Lai pieteiktos un iegūtu kredītu, būs nepieciešams kādā no Latvijas bankām atvērts konts un mobilais telefons. Tāpat būs nepieciešama arī pieeja datoram vai citai ierīcei ar interneta pieslēgumu un e-pasta adrese, kā arī nepilna stunda laika, ko veltīt pieteikšanās, reģistrācijas un gaidīšanas procesam.

  Veiksmīgi pabeidzot reģistrāciju un saņemot atbildi, jau apmēram 20 minūšu laikā varēsi saņemt savā kontā pieteikto kredīta summu un sākt tērēt to pēc saviem ieskatiem.

 • Ar kādu reģistrācijas maksu ir jārēķinās?

  Kad būsi aizpildījis pieteikuma veidlapu un rūpīgi izlasījis ar līguma nosacījumiem, 24 stundu laikā ir jāveic reģistrācijas apstiprinājums. Šim nolūkam uz Ferratum.lv bankas kontu no sava konta, kurā vēlies saņemt pieteiktā kredīta summu, jāpārskaita simboliska reģistrācijas maksa 1 santīma apmērā.

  Reģistrācijas maksas pārskaitījums palīdz nodrošināties pret jebkādām cilvēka pieļautām kļūdām, kas var gadīties, ievadot bankas konta numuru. Tāpat šādā veidā uzņēmums pārliecinās par to, vai persona, uz kuras vārdu kredīts tiek pieteikts, patiesi ir vēlējusies kredītu saņemt.

 • Kādos gadījumos var tikt atteikts kredīts?

  Kredītu Ferratum.lv var atteikt, ja pieteicējam ir neatmaksāti un kavēti citi kredīta maksājumi, jau ir viens paņemts kredīts pie Ferratum.lv vai pieteicējs atrodas parādnieku reģistros.

  Tāpat kredītu no Ferratum.lv nevarēsi saņemt, ja esi jaunāks par 21 gadu vai vecāks par 70 gadiem un tavi ienākumi nepārliecina aizdevēju par tavu spēju kredītu laikus atmaksāt.

Saņemt naudu no Ferratum

Pirms pieteikties aizdevumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu aizdevuma atmaksai.

Aizņemieties atbildīgi!

Kontakti:
Adrese: Rīga, Merķeļa iela 21, 301. kab, LV-1050
Tālrunis: +371 2990 6000

VN:F [1.9.22_1171]
Vērtējums: 7.2 no 10 (14 vērtējumi)

Ferratum.lv, 7.2 out of 10 based on 14 ratings